Zaterdag 5 september starten de wekelijkse repetities van het nieuwe Viotta-seizoen alweer! Wat voor mooie muziek momenten staan ons te wachten dit seizoen?
In ieder geval gaan alle vijf de orkesten op excursie dit seizoen én zal er weer een kamermuziekfestival georganiseerd worden!
Maar eerst, meteen al in september, brengt het Spaanse jeugdorkest JOSA een bezoek aan Viotta. Zij trekken een aantal dagen op met het Jeugdorkest (JO) en het Jeugdsinfonietta (JS) en we sluiten dit af met een feestelijk gezamenlijk concert. In oktober zijn de jaarlijkse studieweekenden, en voor de jongste orkesten de studiedagen. In november en december kunt u genieten van onze kerstconcerten.
In januari trappen we natuurlijk af met het traditionele potluckconcert van álle Viottaleden bij elkaar in één orkest. In het voorjaar reizen JO en JS af naar Spanje voor een tegenbezoek aan JOSA. Ook schitteren het Voorbereidend Ensemble (VBE) en het Juniorensemble (JE) weer op het Archeon Juniorenorkesten Spektakel. Én geven we in Den Haag natuurlijk twee prachtige voorjaarsconcerten.
Dan komen we alweer in de periode van alle individuele muzikale mentorgesprekken en sluiten we het seizoen in Den Haag uiteindelijk af met onze zomerconcertreeks. Voor het Symfonieorkest (SO) volgt daarná pas het absolute hoogtepunt van hun Viottaseizoen: wij wensen hen een onvergetelijke internationale tournee!